גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל)גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל)
גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל)
(גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל))
עיריית כפר סבא באמצעות החברה הכלכלית פותחת את ההרשמה לפרויקט הדיור "גבעת אשכול" שמיועד לזוגות צעירים תושבי העיר, בין התאריכים 11-13.3.18.
הרישום המדובר יתבצע במרכז הרישום ברחוב גלר 4, ובכפוף לתשלום דמי הרישום ולהגשת כלל הטפסים הנדרשים: להרשמה לחצו כאן.
גבעת אשכול  (צילום: מפות גוגל)גבעת אשכול  (צילום: מפות גוגל)
גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל)
(גבעת אשכול (צילום: מפות גוגל))
עם עליית הפרויקט פתחה החברה הכלכלית במספר כנסי חשיפה והסברה, אליהם הגיעו מאות תושבים זכאים. במסגרת זו, ניתן כלל המידע הנדרש, לרבות: מידע על היזם, מחירי הדירות, קריטריונים לזכאות, שלבי הביצוע ועוד. כמו כן, הוצגו תכניות והדמיות של הדירות המוצעות. בהמשך לכנסים אלה העלתה החברה הכלכלית לאתר שלה שאלות ותשובות שעלו לרווחת כלל תושבי העיר.
פרויקט הדיור "גבעת אשכול" מיועד לזוגות צעירים תושבי העיר, שמעוניינים לקנות דירה מוזלת, ומהווה פריצת דרך בשילוב שבין שיקום שכונות, התחדשות עירונית ותמ"א 38. במסגרת הפרויקט של חיזוק המבנים בשכונה יקצה הקבלן אחוז גדול של דירות לטובת זוגות צעירים מכפר סבא, שיעמדו בקריטריונים של זכאות, ישתפו בהגרלה ויקבלו דירה במחיר מוזל מאד במחירים של כ- 1 מיליון 580 אלף שקל.
כנס גבעת אשכול (צילום: עיריית כפר סבא)כנס גבעת אשכול (צילום: עיריית כפר סבא)
כנס גבעת אשכול (צילום: עיריית כפר סבא)
(כנס גבעת אשכול (צילום: עיריית כפר סבא))
אלעד קנדל, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, "החברה הכלכלית גאה להיות חלק בפרויקט זה, ופורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית והעשייה הציבורית. את פרויקט זה מאפיין את השילוב הייחודי, בין יזמות ותמ"א 38 במגזר הפרטי, ובין פעילות עירונית ציבורית ליצירת חלופות דיור לזכאים. בימים אלו, אנו עמלים על פרויקטים נוספים מסוג זה לטובתם ולרווחתם של תושבי העיר. חשוב להדגיש כי שמנו לנו למטרה למקד מאמצים בשמירה על מכלול זכויותיהם של הדיירים, כפי שעשינו בפרויקטים קודמים וכפי שנעשה גם בעתיד. בשמי ובשם החברה הכלכלית, איחולי הצלחה לכל המשתתפים ולכלל תושבי העיר".