בני זוג, בעל ואישה מהאיזור, עלו על שיטת הברחה מתוחכמת ביותר של סיגריות וטבק. בסופו של דבר הם נתפסו כאשר חזרו מטיסתם ה-50 במספר ב-7 החודשים האחרונים.
לפני שטסו בני הזוג לאנטליה בשבוע שעבר הם רכשו מוצרי טבק וסיגריות בשווי של 12 אלף שקל, אך בבדיקת מטענם כשחזרו לארץ, היו מוצרי טבק בשווי של 75 אלף שקלים.
בני הזוג העלו את חשדם של אנשי המכס כאשר הם הבחינו שהזוג אשר הם לא אנשי עסקים או מדריכי טיולים, מקפידים לרכוש לפני הטיסות שלהם מוצרי טבק בשווי גדול.
יחד עם זאת, גילו אנשי המכס כי לפחות 17 פעמים השניים רכשו את מוצרי הטבק לאחר ביקורת הדרכונים, אבל אז בחרו שלא לעלות על טיסה ולבטל את נסיעתם. במצב הזה, הם היו אמורים עפ"י חוק להחזיר את מה שרכשו בדיוטי פרי, אך לא עשו כן, וכך הם חזרו לארץ כשברשותם מוצרי טבק בשווי של עשרות אלפי שקלים.
מבדיקת הרכישות של בני הזוג, בכל ה-50 פעמים שטסו ליומיים-שלושה או שביטלו, עלה כי בני הזוג רכשו בדיוטי פרי מוצרי טבק בשווי של 99 אלף דולר. זאת מלבד מוצרי טבק שהם ככל הנראה עוד הביאו איתם מחו"ל.
הגבר אמר בחקירתו כי הוא כלל לא זוכר שקנה סיגריות לפני הטיסות, ואילו האישה אמרה כי היא מכרה את הסיגריות לחברים. בתום חקירתם הם הובאו לבית המשפט, שם הם שוחררו בתנאים מגבילים וביניהם הפקדת הדרכונים ועיכוב יציאה מהארץ למשך חצי שנה.