"סיפור חוזר," רשת ספרי היד השניה הגדולה בישראל, תקיים בכפר סבא פסטיבל שיענה לשם "פסטיבל שכולו ספר., במסגרת הפסטיבל יימכרו במדרחוב ירושלים בכפר סבא כ-5,000 ספרי יד שנייה בעלות של 20 שקלים לכל אחד.
במהלך הפסטיבל שייערך בין הימים א'-ד' (19-16.6, החל מ-17:00, למעט יוצאי דופן, ראו בתוכניה) יתקיימו לצד מכירת הספרים אירועי תרבות מגוונים ברוח שבוע הספר, שיכללו בין היתר מפגשים עם הסופר רם אורן ואשכול נבו, הצגות, הקראת סיפורים ופינות יצירה.
ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"
ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"
(ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר")
הפסטיבל יוקדש להגברת המודעות לנושא הקיימות ואיכות הסביבה, ערך אותו מקדמת "סיפור חוזר" דרך שימוש חוזר בספרי יד שניה של קלאסיקות עתיקות ועד לרבי מכר חדשים. לרשת 16 סניפים, ביניהם סניף בכפר סבא (ויצמן 177). "סיפור חוזר" אף מהווה מרכז הכשרה לתעסוקה לאנשים המתמודדים עם קשיים תעסוקתיים, ומאפשר להם ללמוד מיומנויות וכלים מקצועיים.
יגאל סלמה, מנהל רשת "סיפור חוזר", אמר: "אני מאוד שמח שעיריית כפר סבא בחרה בשנית, ברשת 'סיפור חוזר', לקחת בלעדיות על 'פסטיבל שכולו ספר'. נבחרנו שוב בעקבות ההצלחה הגדולה בשנה שעברה שבה נמכרו אלפי ספרי יד שניה. אני בטוח שנצליח לשחזר את ההצלחה בשנית".
תוכניית "פסטיבל שכולו ספר"תוכניית "פסטיבל שכולו ספר"
תוכניית "פסטיבל שכולו ספר"
(תוכניית "פסטיבל שכולו ספר")
"הבחירה ברשת סיפור חוזר מראה שעיריית כפר סבא רואה בחשיבות רבה את הערכים המרכזיים שהרשת מובילה - קיימות ואיכות הסביבה לצד חיבור לקהילה ומתן שירות תעסוקתי והתנסות בעצימות גבוהה לאנשים המתמודדים עם קשיים תעסוקתיים. נותני השירות של הרשת יקימו, ימכרו וייצרו את האינטראקציה הפרונטלית עם הלקוחות כחלק מהשיקום התעסוקתי".
שלומית קיטרו, רכזת תחום אנרגיה וניהול משאבים בעיריית כפר סבא, הוסיפה: "זו השנה השנייה בה עיריית כפר סבא באמצעות אגף קיימות וחדשנות והספרייה העירונית מקיימים את 'פסטיבל שכולו ספר' כחלק מאירועי חודש הקריאה בספריות הציבוריות וימי אהבה לסביבה. הפסטיבל יתקיים באופן מקורי, חדשני וסביבתי, כחלק מאג'נדה של עיר 'אפס פסולת'. בעקבות הצלחה מפסטיבל שכולו ספר 2018, גם השנה ימכרו ספרי יד שניה על ידי נותני השירות של רשת 'סיפור חוזר'. שיתוף פעולה זה החל שנה שעברה, מול חנות 'סיפור חוזר' המקומית ובאמצעות מנהלת אזור השרון מיטל רונן ואנשי החנות השירותיים והאדיבים".