רצים ביחד יוסי סדבון וסער ורדי (צילום: פרטי)רצים ביחד יוסי סדבון וסער ורדי (צילום: פרטי)
רצים ביחד יוסי סדבון וסער ורדי (צילום: פרטי)
(רצים ביחד יוסי סדבון וסער ורדי (צילום: פרטי))
שחקן חיזוק חדש לרשימתו של עו"ד יוסי סדבון ניצב (בדימוס), איש התקשורת סער ורדי, אשר הודיע בימים האחרונים לסדבון על כוונתו להצטרף לרשימתו ולהתמודד מטעמה על מקום במועצת העיר הקרובה.
בפגישה שנערכה בין השניים, בירך סדבון את ורדי על ההחלטה ואמר: "סער מייצג צעירים רבים המתגוררים בכפר סבא, הכמהים לשינוי בהנהגת העיר – והצטרפותו תהווה תוספת כוח משמעותית בקרב ציבורים אלה".
ורדי, 37, ממלא מזה יותר מ-15 שנים מגוון תפקידי עיתונות ודוברות בכירים בעולם התקשורת הישראלי, המרכזיים שבהם: העורך הראשי של רשת "המקומון" מקבוצת ג'רוזלם פוסט-מעריב, כתב ועורך בעיתון "מעריב" ודובר עיריית רמת-גן. הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב, נשוי ואב לשתי בנות. ורדי מתגורר בשכונת הפרחים, והוא מעורה בנעשה בחיי הקהילה באזור.
על החלטתו להצטרף לעשייה הפוליטית בעת הזו הוא אומר: "מאז הרחקתו של ראש העיר לשעבר מהעירייה בצל האישומים הכבדים נגדו, מורגשת היעדרה של יד מכוונת בהנהגת העיר".
עוד הוסיף: "הדבר בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים במערכת החינוך, בתשתיות העירוניות, בתכניות הפיתוח והבנייה התקועות. רבים בגילי שאני בא עמם במגע מרגישים שאין להם כתובת, שאין מי שייצג אותם ושיהווה עבורם קול, ולכולם ברור שנדרשת הנהגה חדשה. לכן החלטתי, שככל שהדברים יהיו תלויים בי, אני אנסה להיות הקול הזה – ואייצג, במסגרת אחת הרשימות המובילות, ציבור גדול של בני מעמד הביניים, צעירים בשנות ה-20-40 לחייהם ששיעור ההצבעה שלהם במערכות בחירות נמוך בצורה שצריכה להדאיג כל אחד".
על ההחלטה לחבור לסדבון מוסיף ורדי: "לאחר שערכתי סבב פגישות נרחב עם מרבית המועמדים והמועמדות לראשות העיר כפר סבא, השתכנעתי שיוסי הוא האיש הנכון במקום הנכון, אני משוכנע כי ניסיונו של יוסי יאפשר לו להשליט נורמות שלטוניות וערכיות מהמעלה הראשונה שכל כך חסרו לעירנו בשנים האחרונות".