קרפור ישראל, ענקית המזון הבינלאומית, מרחיבה את פריסת הסניפים הארצית ומשיקה 5 סניפים חדשים: שיפעלו בפורמט סיטי וסניף נוסף בכפר סבא שיפעל בפורמט היפר, ויהיה הגדול בישראל.
2 צפייה בגלריה
סניף קארפור
סניף קארפור
סניף קרפור
(צילום: שאטרסטוק)
הסניף בכפר סבא ייפתח בסוף החודש הזה, ב-30/11, ויצטרף לסניף קרפור בצומת עליה, שנפתח לפני כחצי שנה.
סניפים אלו, בדומה לסניפים שהושקו מוקדם יותר השנה, תוכננו על ידי קרפור והוקמו לפי הקונספט של הרשת תוך עמידה בסטנדרטים הבינלאומיים שלה.

2 צפייה בגלריה
רשת קרפור
רשת קרפור
רשת קרפור
(צילום: שאטרסטוק, Anatolii Gorbunov)

בסניפים ניתן יהיה למצוא מגוון רחב של מוצרי קרפור, ביניהם מוצרי מזון, מגוון גדול של מוצרים אורגניים, מוצרי טואלטיקה וניקיון, מוצרי נון פוד, ירקות ישראליים וכמובן מאפיה בניחוח צרפתי והכול באיכות אירופאית ובמחירים שוברי שוק.

קראו גם:

מיכאל לובושיץ משנה למנכ"ל קרפור ישראל: "הרשת ממשיכה בתכנית העבודה שלה ובדגש על המשך צמיחה והתרחבות משמעותית של הסניפים ברחבי הארץ. מתוך כך, ממשיכה קרפור להתרחב באיזורים נוספים כמו מגדלי דוד בת"א, כפר שלם ת"א, עתלית, אילת וכפר סבא. בימים קשים אלה, בהם קהל הצרכנים פוקד את רשתות השיווק בתדירות גבוהה, אנו רואים צורך בלתי מתפשר להמשיך להציע את מוצרי קרפור האיכותיים ביותר, במחירים שוברי שוק במגוון גדול של קטגוריות. הרשת תומכת בתוצרת ישראלית עם מכירת חקלאות ישראלית ואף קיום יום מכירות ייעודי- ימי שלישי ישראלי, כל זאת על מנת לסייע למשק ככל יכולתנו".