טרגדיה אחרי טרגדיה: סגן אלוף במיל' ד"ר אבי הרלב, תושב סנסנה במועצה האזורית הר חברון, נמצא ירוי ללא רוח חיים ביער להב הסמוך לביתו. ד"ר הרלב נשוי לשלומית אחותם של אל"מ דרור וינברג ז"ל שנהרג בהיתקלות מחבלים ושל שי אחיו, שנפטר אחרי דרור בשנה וחצי ממחלה קשה. בנוסף, שני דודיה, שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל, נהרגו במלחמת ששת הימים.
ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)
ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)
(צילומים: פרטי)
קראו גם >>>
סא"ל במיל ד"ר הרלב חזר אמש (שלישי) מפגישה ביחידת המילואים שלו כשהוא לבוש מדים. כוחות הביטחון חוקרים את נסיבות האירוע. בצה''ל אומרים כי נסיבות המוות נמצאות בבדיקה.
אל"מ דרור וינברג ז"לאל"מ דרור וינברג ז"ל
אל"מ דרור וינברג ז"ל
(צילום: פרטי)
בשעת לילה מאוחרת הגיע ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, יחד עם רב הישוב וצוותי החירום להודיע למשפחה על הבשורה הקשה.
שי ודרור וינברג ז"לשי ודרור וינברג ז"ל
שי ודרור וינברג ז"ל
(צילום: פרטי)
מי שקיבלה קשה את הבשורה הבלתי נתפסת היא אם המשפחה: בת שבע הופרט (וינברג) (79), תושבת כפר סבא. בת שבע היא אמו של אל"מ דרור ויינברג ז"ל, מפקד חטיבת יהודה, שנהרג ב־2002 בהיתקלות עם מחבלים ב"ציר המתפללים" בחברון.
אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)
אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)
(צילום: פרטי)
בנה השני, שי, נפטר שנה וחצי אחרי דרור לאחר מחלה קשה (בית הכנסת "בית דורשי" בכפר סבא קרוי על שמו ועל שם אחיו שי ז"ל). במלחמת ששת הימים נהרגו שני אחיה, שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל, עת שירתו בשריון.
מימין: שמעון ושלמה קניגסבוך ז"למימין: שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל
מימין: שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל
(צילומים: פרטי)
ד"ר הרלב השאיר אחריו את אשתו שולמית להם חמישה ילדים - רון, מוריה, לביא, מאור והדר שירה, שני חתנים, שתי נכדות, זוג הורים ואח.
לבקשת המשפחה ד"ר הרלב ייקבר בבית העלמין הצבאי בכפר סבא סמוך לקברם של שי ודרור לבית משפחת וינברג ז"ל.