בסך הכל 7 פוסטים, ביניהם כמה מרגשים במיוחד פורסמו בעמוד האינסטגרם של עיריית כפר סבא שעלה לפני פחות משבוע לאוויר. בעירייה מדגישים כי ההשתלבות ברשת החברתית, הפופולארית במיוחד בקרב צעירים, תאפשר מקום בו יוכלו תושבי העיר להתעדכן באירועים, לצפות בתמונות ובסרטונים שצולמו בעיר וכן לקחת חלק בתחרויות.
כפר סבא כמו שמעולם לא ראיתם | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, ויקיפדיהכפר סבא כמו שמעולם לא ראיתם | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, ויקיפדיה
כפר סבא כמו שמעולם לא ראיתם | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, ויקיפדיה
(כפר סבא כמו שמעולם לא ראיתם | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, ויקיפדיה)
מהעירייה נמסר: "אנו מזמינים את תושבי העיר לצפות בסטורי שלנו ולתייג אותנו בתמונות מהעיר. המהלך הזה נולד מתוך האג'נדה לשקיפות עירונית ולהנגשת המידע. ככל שחולפות השנים הרשתות החברתיות הופכות למרכז השימוש היומיומי שלנו, ואנו מתעדכנים בחדשות דרכן. לכן, מחובתנו להיות נגישים לציבור תושבי העיר בכלי מתקדם ומותאם למאה ה- 21". כזכור, לצד עמוד האינסטגרם, מפעילה העירייה גם את עמוד הפייסבוק הוותיק וכן גם ערוץ יוטיוב.
בין השאר הספיקו בעירייה לעלות פוסטים של חזרת אירועי שבתתרבות לעיר, קפיצה לאגם החורף וברכת שנה טובה מהקומיקאי אורי חזקיה.
View this post on Instagramאין כמו לסיים את השנה האזרחית בברכת שנה טובה מאורי חזקיה. מוזמנים להנות משלל הופעות ואירועים ברחבי העיר. @orihizkiah A post shared by עיריית כפר סבא (@kfarsaba.city) on Dec 31, 2018 at 4:25am PST
רפי סער, ראש העירייה אמר: "כפי שהבטחתי העירייה בראשותי תייעל את הדיאלוג עם התושבים ותהפוך שירותים רבים לדיגיטליים. המטרה העיקרית היא לנהל דו שיח איתכם, תושבי העיר, בערוצים בהם אתם מבצעים שימוש יומיומי. פתיחת חשבון האינסטגרם לצד הפייסבוק, היוטיוב והאתר, מהווה סנונית ראשונה".
לצפייה בעמוד האינטסגרם של עיריית כפר סבא - לחצו פה.