בשורות קשות בעקבות תאונת הדרכים אתמול (ב') ברחוב דרך קדומים בעיר. כזכור בתאונה נפצע הולך רגל בן 17 באופן בינוני ופונה לבית החולים מאיר. היום (ג') מוסרים מהמשטרה כי מצבו של הפצוע הצעיר הוחמר, והוא כרגע מוגדר במצב קשה.
ממשטרת ישראל נמסר: "אתמול בבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על רכב פרטי שפגע בהולך רגל בן 17 בדרך קדומים בכפר סבא. הולך הרגל פונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח מאיר. היום הוחמר מצבו של הולך הרגל וגורמי רפואה קבעו כי מצבו קשה, וכי הוא סובל מחבלת ראש".
נהג איבד שליטה בוויצמן, עלה על המדרכה, פגע בחנות – ונפצע קל
בתאונה שאירעה היום (ג') לפני זמן קל, נפצע נהג רכב קל, לאחר שאיבד שליטה על רכבו ברחוב הראשי בעיר. הנהג שככל הנראה ביקש לחצות את רחוב ויצמן מרחוב גורדון לרחוב מעפילים, איבד כאמור שליטה, ופגע בעמודי תאורה, פח זבל וכן בחנות סמוכה, בטרם רכבו נעצר. לדברי מד"א הנהג פינה את עצמו כשהוא סובל מפציעות קלות בלבד.
הרכב שאיבד שליטה ברחוב ויצמן - הנהג יצא בזול | צילומים: פיני אלטהרכב שאיבד שליטה ברחוב ויצמן - הנהג יצא בזול | צילומים: פיני אלט
הרכב שאיבד שליטה ברחוב ויצמן - הנהג יצא בזול | צילומים: פיני אלט
(הרכב שאיבד שליטה ברחוב ויצמן - הנהג יצא בזול | צילומים: פיני אלט)
צחי אלט שהיה עד לתאונה אמר: "הרכב עבר מרחוב גורדון עבר בויצמן ונעצר במעפילים. תוך כדי הוא פגע באי תנועה, והוריד כמה עמודים בדרך, פגע בקיר של חנות ובפח זבל סמוך. הרכב שלו נראה במצב מזעזע, אך הוא יצא מהתאונה עם פציעות קלות בלבד".