בכדי להבין את כוחה של הידיעה הבאה צריך לחזור לסוף אוגוסט 2017. אז פתחה דקתלון את החנות הראשונה של במתחם ג'י 1 בראשון לציון, באירוע בו נרשמה התנפלות המונית על מדפי החנות. קשה לתאר את גודל ההתרגשות של הקהל הישראלי אז לנוכח המפגש החד פעמי בין האיכות האירופית לבין המחירים הזולים. זה נגמר בסגירה מוקדמת של הסניף, עד לחידוש המלאי.
ההתנפלות על דקתלון בראשון לציון באוגוסט 2017 | צילום: צחי שדה ynetההתנפלות על דקתלון בראשון לציון באוגוסט 2017 | צילום: צחי שדה ynet
ההתנפלות על דקתלון בראשון לציון באוגוסט 2017 | צילום: צחי שדה ynet
(ההתנפלות על דקתלון בראשון לציון באוגוסט 2017 | צילום: צחי שדה ynet)
אתמול בבוקר (ג') פורסם על ידי מירב קריסטל ב-ynet כי החברה תפתח חנות שלישית בישראל, לנוכח הביקוש העולה בארץ. המיקום? בסמוך למתחם ג'י. כן, הפעם זה שלנו.
החברה חתמה על חוזה ל-10 שנה להקמת משרדים בכפר סבא, כולל אחסנה וחנות דו קומתית ששטחם הכולל 4.2 דונם (3.8 מתוכם רק לחנות). מטה החברה בישראל עצמו צפוי לקום במקום. כמו כן, יגוייסו כ-100 עובדים לטובת החברה. ולמי שדואג לחנייה? יוקמו 2 חניונים שיכילו 600 מקומות חנייה.
בכך מצטרפת דקתלון לסודהסטרים שהודיעה על מעבר לכפר סבא בשבוע שעבר, ולחברות הענק טבע וסאנדיסק הוותיקות הפועלות בעיר.
דקתלון נוסדה בשנת 1976 בעיירה אנגלו בסמוך לליל שבצרפת ומונה כיום כ-1388 סניפים ב-42 מדינות. בחברה עובדים קרוב ל-85,000 אנשי צוות ברחבי העולם. והיא דוגלת כאמור בשמירה על מחירים הוגנים ככל שניתן בעזרת שליטה בלעדית בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים.
צלם: רמי זרינגר (צלם: רמי זרינגר)צלם: רמי זרינגר (צלם: רמי זרינגר)
צלם: רמי זרינגר (צלם: רמי זרינגר)
(צלם: רמי זרינגר (צלם: רמי זרינגר))
צביקה צרפתי ראש העיר כפר סבא: "כפר סבא היא מיקום אסטרטגי חשוב. היא המטרופולין של השרון. כפר סבא הקימה ופיתחה בשנים האחרונות תשתיות חדשות ומודרניות לאיזורי תעשיה, הייטק, תעסוקה ומסחר על מנת לקדם ולפתח פעילות כלכלית ענפה בעיר של גופים בינלאומיים כמו סודה סטרים, טבע, סאנדיסק, ועכשיו דקטלון.
"בנוסף הקמנו מסלול ירוק ליזמים ומשקיעים על מנת לקצר תהליכים. ההשקעה של העירייה בתשתיות ובשירות למשקיעים ויזמים מניבה הכנסות לעיר ומבטיחה את עתידה הכלכלי בדורות הבאים".