בלי מכרסמים ותיקנים: עיריית כפר סבא יוצאת בימים אלה למבצע הדברה עירוני נגד מכרסמים ותיקנים במרחב הציבורי, באמצעות אגף חזות העיר.
2 צפייה בגלריה
מבצע הדברה בכפר סבא
מבצע הדברה בכפר סבא
מבצע הדברה בכפר סבא
(צילום: עיריית כפר סבא)
במסגרת המבצע, הופקו כל קריאות המוקד ותלונות התושבים בגין מכרסמים ותיקנים, שהתקבלו לאורך כל שנת 2023, ועל בסיס נתונים זה הוכנה מפה שמשקפת את האזורים בהם התקבלו תלונות מרובות על הימצאות מכרסמים ותיקנים ואשר יש לטפל בהם.

2 צפייה בגלריה
מבצע הדברה בכפר סבא
מבצע הדברה בכפר סבא
מבצע הדברה בכפר סבא
(צילום: פרטי)

לצורך ביצוע המבצע, הקימה העירייה צוותים של אנשי מקצוע, הכוללים מדברים, עובדי תאגיד הביוב ומפקחים עירוניים, כאשר הפעילות מתבצעת בשיתוף ועדי בתים משותפים – שנתבקשו לבצע פעולות הדברה גם בשטחים הפרטיים – לצורך הגדלה והגברת יעילות המבצע.

קראו גם:

מבצע ההדברה העירוני הנרחב יחל בשבוע הבא, כאשר העירייה תפיץ בקרב תושבים ובעלי עסקים את האזורים בהם יבוצעו פעילויות ההדברה תוך הסברה על חשיבות שמירת אזורי המגורים והעסקים נקיים ממזון מפוזר – המהווה מוקד משיכה משמעותי למכרסמים ותיקנים. המבצע יכלול תשתיות ביוב, ניטור ופיקוח של פעולות ההדברה ויכלול רחובות רבים במרכז העיר, מזרח העיר ומערב העיר. כמו כן, ועדי בתים משותפים המעוניינים בביצוע פעילות הדברה באזור מגוריהם, מתבקשים לפנות למוקד העירוני 106 – ופניות אלה יועברו לטיפול אגף חזות העיר.