שלוחה חדשה של כללית רפואה משלימה תיפתח במרפאת כללית "למפרט" בכפר סבא. רשת כללית רפואה משלימה מרחיבה את פעילותה ופותחת שלוחה חדשה במרפאת שירותי בריאות כללית "למפרט" ברחוב המעפילים 5 בכפר סבא.
2 צפייה בגלריה
מרפאת למפרט כפר סבא
מרפאת למפרט כפר סבא
מרפאת למפרט כפר סבא
(צילום: פרטי)
הטיפולים שיינתנו בשלוחה בשלב זה יהיו דיקור ובהמשך צפויים להיפתח תחומי טיפול נוספים, שעות הפעילות הן בין השעות 8:00-12:00 בימי שישי. השלוחה החדשה תשויך למרפאת כפר סבא רוטשילד ותנוהל על ידי שרון לדרברג.

2 צפייה בגלריה
דיקור סיני
דיקור סיני
דיקור סיני
(תמונת המחשה: ShutterStock)

דיקור סיני הוא טיפול עתיק אך פופולרי מאוד גם בימינו שיכול לסייע בטיפול במגוון כאבים כרוניים ואקוטיים – בגב, בצוואר, במפרקים וכאבים נוספים. המטפלים בדיקור מציעים טיפול מותאם אישי בראייה הוליסטית כדרך נוספת לטפל במגוון מצבים בריאותיים – מבעיות שינה, דרך בעיות עיכול, התמודדות עם חרדות וסטרס ועד לבעיות פוריות ועוד. כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתחילים בפגישה עם רופא MD שמתאים את תוכנית הטיפולים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת, ההתאמה שלו מתבססת על הניסיון הקליני הרב יחד עם המחקרים בתחום שהצטברו עם השנים.
כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה נפתחים בפגישה עם רופא, המאבחן את המטופל ומתאים עבורו את תוכנית הטיפולים באופן אישי.

קראו גם:

דר' מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו, בכללית רפואה משלימה, שמחים להעמיק את שיתוף הפעולה עם מרפאות כללית ולפתוח שלוחות נוספות ברחבי הארץ, שייתנו מענה לביקוש ההולך וגובר לטיפולי הרפואה המשלימה. השלוחה החדשה בכפר סבא תאפשר לקהל המטופלים לקבל סיוע במגוון רחב של בעיות רפואיות כמה שיותר קרוב לבית".