למה כדאי לבנות אתר וורדפרס?
אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבנות דווקא אתר וורדפרס, התשובה היא שוורדפרס הם אתרים איכותיים מאוד. בבניית אתר מעין זה לא חובה לדעת קוד. מדובר על מערכת גמישה שמאפשרת לשנות את קוד האתר כך שאם בכל זאת יש לעם ידע בקוד, תוכלו לבנות אתרים מעין אלה בצורה טובה יותר. וורדפרס מהווה את המערכת האופטימאלית לקידום אתרים אורגני וזו הדרך הטובה ביותר כיום למשוך כמה שיותר לקוחות לאתר שלכם. כמו כן, מדובר על מערכת שמעניקה גמישות עיצובית, חווית משתמש ופונקציונאליות גבוהה ועל כן היא מהווה את האופציה הטובה ביותר עבור אתרים של עסקים, פרילנסרים שונים. בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לעשות הכל באתר שלכם מבחינה תפעולית ומבחינת עיצוב בצורה הנוחה, המהירה והקלה ביותר, אין ספק כי בניית אתר וורדפרס תאפשר לכם לעשות את זה.
כיצד בונים אתר וורדפרס?
ראשית כל, עליכם לבחור את סוג האתר שאתם מעוניינים לבנות בוורדפרס כאשר יש את הגרסה הפתוחה ויש את הגרסה הסגורה. הגרסה הפתוחה היא גרסה שמאפשרת להתקין את וורדפרס על האתר שלכם ולקנות דומיין ואחסון בנפרד והגרסה הסגורה היא בעצם גרסה שמשתמשים בה במערכת ניהול התוכן של וורדפרס וכן גם בניהול והדומיין שלה. כדאי מאוד לבחור בגרסה הפתוחה שכן, כל היתרונות של אתרים אלה באים לידי ביטוי בעיקר בגרסה הפתוחה.
1 צפייה בגלריה
בניית אתר וורדפרס
בניית אתר וורדפרס
בניית אתר וורדפרס
(צילום: depositphotos)
לאחר בחירת סוג האתר יש לבחור דומיין, כאשר חשוב מאוד לבחור בדומיין טוב, קצר, שתואם את המיתוג שלכם ושקל לזכור אותו. בשלב הבא עליכם לחבור לחברת שרת אחסון שבו האתר שלכם יאוחסן, כאשר חשוב לבחור בחברה שתאפשר לאתר שלכם להיטען בצורה מהירה ולהיות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.
בחירת תבנית לאתר וורדפרס
בשלב הבא יש להחליט החלטה חשובה הנוגעת לבחירת התבנית של האתר. מכיוון שמדובר על מערכת קוד פתוח וכל מתכנת יכול לבנות עבורה תוספים ותבניות, יש המון תבניות לאתרי וורדפרס כאשר חלק מהן בתשלום וחלק בחינם. כדאי לבחור בתבנית פשוטה שרלוונטית גם עבור חנות אינטרנטית. כמו כן, כדאי לבחור בתבנית עם אלמנטור שהוא תוסף לבניית אתר. את התבנית ניתן להתקין דרך לוח הבקרה של וורדפרס.
עיצוב אתרי וורדפרס
ניתן לבנות כיום אתרי וורדפרס שנראים מעולה בקלות. יחד עם זאת, אם תבחרו בעיצוב פשוט לרוב האתר שלכם יהיה דומה לכל אתר אחר ועל כן, אין ספק שכדאי לכם לבחור לשלב הזה מעצב שיבנה עבורכם מיתוג שכולל: לוגו, פונטים וצבעים. על בסיס המיתוג המדובר, המעצב או אתם, תוכלו לבנות עיצוב אתר מיוחד שיהיה תואם לעסק שלכם בצורה מושלמת.