זה היה באוויר, והיו גם כאלו שכבר נתנו לזה חותמת רשמית עוד לפני פתיחת הקלפיות, אבל אף אחד לא הופתע מהנצחון המוחץ של אושרת גני גונן בגזרת מועצת דרום השרון. מכל בחינה גני גונן, ששימשה בשנים האחרונות כמנכ"לית עיריית כפר סבא, הייתה המועמדת הבולטת והדומיננטית ביותר אל מול שלושת המועמדים האחרים, איציק אזרי, דרור רופא וזאב פתאל.
"אני נרגשת מאוד, נוביל את המועצה האזורית דרום השרון להתחדשות. מחר בבוקר אני מתחילה לעבוד", אמרה גני גונן שזכתה לרוב מוחץ של כ-77 אחוזים מהקולות.
גונן, שהייתה בין הקולות הבולטים לביטולה המתקרב של תחנת הכוח בצור נתן, תתמודד עם אתגר דומה קרוב לביתה בנווה ימין לאור תחנת הכוח האימתנית הצפויה לקום במפגש השלום. במקביל תצטרך גונן להתמודד עם האתגרים של בקשות 'הסיפוח' של שטחים דרום שרוניים על ידי המועצה הארצית לתכנון ולבנייה, לכפר סבא ולהוד השרון.
אושרת גני גונן. ניצחון מוחץ | צילום: עזרא לויאושרת גני גונן. ניצחון מוחץ | צילום: עזרא לוי
אושרת גני גונן. ניצחון מוחץ | צילום: עזרא לוי
(אושרת גני גונן. ניצחון מוחץ | צילום: עזרא לוי)
גני גונן אמרה לאור בחירתה לתפקיד: "אני נרגשת מאוד מהתוצאה ורוצה להודות לכל המתנדבים והפעילים שצעדו איתי במסע הזה בתשעת החודשים האחרונים. קיבלתי תמיכה אדירה בכל היישובים ואני אסירת תודה על כך. פגשתי בחודשים האחרונים אלפי תושבים שמייחלים להתחדשות.
"מחבקת את כל המתמודדים"
"החל ממחר בבוקר אני מתחילה לעבוד עבור הקהילה המדהימה של דרום השרון כדי לקדם את החינוך, איכות הסביבה והשירות לאזרח. יש לפנינו אתגרים אדירים, ומאבקים משמעותיים לשימור ציביון החיים הכפרי ושמירה על השטחים החקלאיים והירוקים, אך אני יודעת שהאחדות שנוצרה סביב בחירתי הערב תסייע לי להתמודד עם המשימות, כשכל תושבי המועצה מאחוריי".
אושרת גני גונן ויגאל הררי במהלך ההפגנה | צילום: המטה של אושרת גני גונןאושרת גני גונן ויגאל הררי במהלך ההפגנה | צילום: המטה של אושרת גני גונן
אושרת גני גונן ויגאל הררי במהלך ההפגנה | צילום: המטה של אושרת גני גונן
(אושרת גני גונן ויגאל הררי במהלך ההפגנה | צילום: המטה של אושרת גני גונן)
גני גונן, היא תושבת נווה ימין, בת 47, נשואה לדרור ואם לסתיו, שחר, יובל ועומר. היא בת למשפחה ממייסדי מושב נווה ימין.
גני גונן התמודדה במערכת הבחירות בדרום השרון, מול שלושה מועמדים. יצחק אזרי מהישוב מתן, זאב פתאל משדי חמד ודרור רופא מחגור. גני גונן הודתה להם הערב על ההתמודדות כשאמרה: "אני מחבקת את כולם, המתמודדים, תומכיהם וכל תושבי המועצה. אהיה ראשת המועצה של כולם. בכוונתי להוביל את המועצה לתרבות של אחדות ושיתוף פעולה בין היישובים".