מימין לשמאל: פרופ' ארנסטו קאהן, מירית שקד-ברק ואיציק מנהיימר (צילום: פרטי)מימין לשמאל: פרופ' ארנסטו קאהן, מירית שקד-ברק ואיציק מנהיימר (צילום: פרטי)
מימין לשמאל: פרופ' ארנסטו קאהן, מירית שקד-ברק ואיציק מנהיימר (צילום: פרטי)
(מימין לשמאל: פרופ' ארנסטו קאהן, מירית שקד-ברק ואיציק מנהיימר (צילום: פרטי))
פרופ' קהאן, יליד ארגנטינה ותושב כפר סבא, מעורה מאוד בחיי התרבות והציבור של כפר סבא, בארץ ובעולם, הכריז השבוע כי הוא מצטרף לתנועת "התפוזים" ותומך במירית שקד-ברק לראשות העיר כפר סבא.
פרופ' קהאן על מירית: "אני מאמין במועמדים הצעירים. מהיכרותי עם מירית שקד-ברק, אני מאמין כי היא מועמדת מתאימה ביותר, עם הידע, הנסיון, הכוח והמרץ לעשות את השינויים שכפר סבא כל כך זקוקה להם.
אי אפשר להתעלם מהנחישות והאכפתיות של מירית לפעול למען העיר, אבל חשובה לא פחות הדרך שהיא דוגלת בה, שהיא שקיפות וניקיון כפיים. מירית היא משב הרוח המרענן שכפר סבא מייחלת לו".
פרופ' קהאן הינו גם דוקטור של כבוד לספרות ומשורר, בשנת 2012 קיים בכפר סבא כנס בינלאומי של משוררים מטעם האקדמיה העולמית לתרבות ואומנות של אונסקו.
פרופ' קאהן (הרביעי מימין), קיבל בחודש האחרון,  פרס הוקרה על מצוינות בחינוך (צילום: פרטי) פרופ' קאהן (הרביעי מימין), קיבל בחודש האחרון,  פרס הוקרה על מצוינות בחינוך (צילום: פרטי)
פרופ' קאהן (הרביעי מימין), קיבל בחודש האחרון, פרס הוקרה על מצוינות בחינוך (צילום: פרטי)
(פרופ' קאהן (הרביעי מימין), קיבל בחודש האחרון, פרס הוקרה על מצוינות בחינוך (צילום: פרטי) )
פרופ' קהאן טס רבות להרצאות ברחבי העולם, רק לאחרונה חזר מכנס באקוודור שם קיבל פרס הוקרה על מצוינות בחינוך מידי נשאית אקוודור לשעבר, רוסליה ארטיאגה , על הרצאותיו באקוודור, בנושא שרותי הבריאות בישראל ,מטעם משרד החוץ הישראלי.
בכנס נכחו גם שגריר ישראל באקוודור ואנשי חינוך מהאונברסיטאות באקוודור. פרופ' קהאן מסר בתגובה על הכנס: "התרגשתי מאוד לראות את דגל ישראל בכרזה בטקס".