-
בגן הזיכרון בכפר סבא, בתאריך ה-17 ליולי, תתקיים אזכרה לנפילתו וחטיפתו של סגן הדר גולדין ז"ל, במלאת 4 שנים למקרה. האזכרה תתקיים בשעה 17:00 ולאחר מכן החל מהשעה 18:30, יתקיים אירוע בהשתתפות אמנים שונים ואישי ציבור ידועים.
משפחת גולדין קוראת לתושבי כפר סבא והסביבה להגיע ולתמוך בהם, ולזעוק לממשלה כי "הומניטארי תמורת הומניטארי - שחרור הבנים תחילה לכל הסדר לשיקום עזה".
האירוע מתקיים בין היתר בהמשך להצהרת המשפחה בסוף חודש מאי שהתרחשה בביתם מול גורמי תקשורת רבים, ובמעמד זה נשאו דברים אל''מ ארז וינר, מרכז המטה של מסדר הדר, ההורים שמחה ולאה גולדין, והאחים צור ואיילת גולדין. עוד נחכה מטעם המשפחה מי שהיתה ארוסתו של הדר באותה תקופה, עדנה סרוסי.
במהלך ההצהרה, אמו של הדר, לאה גולדין, נשאה דברים ואמרה כי "אין לעם הזה אלא תקווה. לא יקחו לנו אותה, לא מבחוץ ולא מבפנים. לפני ארבע שנים ירדנו לכאן אחרי 70 הרוגים ושני חטופים. ירדנו בשביל החיילים שלנו, אלו שחזרו ואלו שלא חזרו. שעוז רוחם ודמם לא יהיה הפקר. להשבע שעוז רוחם יתרום לשקט הביטחוני ולא לשקט פוליטי. מחבלים חיים ומתים משחררים כעניין שבשגרה. אלפים הצטרפו אלינו בכדי שנאבק על התקווה, ואנחנו כאן בשבילם. התקווה שהיא החובה של ההנהגה כלפי האזרחים שלה"
אחותו של הדר, איילת גולדין, הוסיפה לדבריה בגרון חנוק ואמרה: "המעמד הזה קשה לנו מנשוא. אבל הבנו שאין לנו ברירה. עמדתי על המדרגות האלה לפני כמעט ארבע שנים והבטחתי לאחי הדר שאעשה הכל. היום אני עומדת ארבע שנים ואומרת לכם: אנחנו נעשה הכל. לא יחתם הסכם אזורי שלא כולל את השבויים והנעדרים. הומניטרי תמורת הומניטרי, זו השפה שמדינת ישראל צריכה לדבר. אנחנו לא נשקוט יותר, סיימנו להיות מגש של כסף. למען אח שלי ולמען החיילים שמתגייסים היום".
את הדברים חתמה משפחת גולדין באותו הערב בשירת התקווה משותפת עם ציבור התומכים שהגיע.