יוסי בונן. לא הצליח לבנות בכפר סבא קבוצה מנצחת | צילום: אריאל ימינייוסי בונן. לא הצליח לבנות בכפר סבא קבוצה מנצחת | צילום: אריאל ימיני
יוסי בונן. לא הצליח לבנות בכפר סבא קבוצה מנצחת | צילום: אריאל ימיני
(יוסי בונן. לא הצליח לבנות בכפר סבא קבוצה מנצחת | צילום: אריאל ימיני)
אחת התכונות המיוחסות למועדון הפועל כפר סבא בכדורסל בתקשורת הארצית היא העובדה שהמאמנים בה נהנים מיציבות תעסוקתית רבה. למועדון יש המון אורך רוח כלפי מאמנים. עם זאת, קשה להיות מופתעים מפיטוריו של יוסי בונן שהגיע לקבוצה לאחר שהיה עוזר מאמן הפועל תל אביב. הקבוצה בהובלתו של בונן הייתה לא יציבה בלשון המעטה, והתקשתה לסגל צורת משחק שתייצר נצחונות. בונן הגיע לאחר קדנציית אימון מעולה של ברק דמיציאן ועל אף שהציפיות מהקבוצה לא היו לדרוס את הליגה, למועדון היה קשה לקבל את העובדה שנכון לעכשיו הקבוצה מועמדת לירידה (מקום 12 עם 12 נקודות בלבד כמו למדורגת אחרונה, הפועל עפולה).
מי שיחליף את בונן הוא לא אחר מאשר הוד בן הרצל (48), אחד מעמודי התווך של הכדורסל בכפר סבא בפרט והשרון בכלל. בן הרצל שמאמן זה עשרות שנים ולו זוהי הקדנציה השניה שלו כמאמן הפועל כפר סבא, גידל שחקנים מקצוענים רבים ואף הספיק להיות עוזר מאמן במכבי ראשון לציון ועירוני נס ציונה מליגת העל, בטרם חזר לאמן בגילי הנוער, המומחיות שלו. בנוסף, הוא רכז מגמת הכדורסל בתיכון כצנלסון. מבחנו הראשון בתפקידו החדש-ישן יתקיים כבר ביום רביעי הקרוב (19:30, רחובות) במשחק חוץ קשה מאוד מול מכבי רחובות המובילה.