די.ג'יי שארפ. חיזוק גדול | צילום: אריאל ימינידי.ג'יי שארפ. חיזוק גדול | צילום: אריאל ימיני
די.ג'יי שארפ. חיזוק גדול | צילום: אריאל ימיני
(די.ג'יי שארפ. חיזוק גדול | צילום: אריאל ימיני)
מי שיגיע למשחקי הקבוצה הבוגרת באולם היובל העונה, צפוי לצפות באחד מהפרוספקטים המרשימים ביותר שיש לכדורסל הישראלי להציע. די ג'יי שארפ (20.5, 1.85 מ'), בנו של שחקן העבר דריק שארפ, הצטרף היום (א') רשמית לקבוצה של יוסי בונן על בסיס כרטיס כפול.
שארפ סיים את העונה שעברה בסדרת משחקים מרשימים, כולל ממוצעים של 10.3 נקודות, 2.7 ריבאונדים ו-0.7 אסיסטים בסדרת רבע הגמר הפלייאוף של הרצליה מול מכבי תל אביב. הוא בעל יכולת קליעה גבוהה מאוד, אתלט נהדר ואמביציוזי בצורה יוצאת דופן.
שארפ שפספס במספר ימים את האפשרות להשתתף באליפות נבחרת העתודה הקיץ עקב תאריך הלידה שלו, הצליח להשתחל לרוטציה של בני הרצליה בסיום העונה שעברה לאור מכת פציעות יוצאת דופן שפקדה את ההרצליינים. הוא צפוי להשתתף במהלך העונה בשתי הקבוצות, כשלקבוצת האם ההרצליינית יש כמובן אופציה להחזירו בכל עת. לאור היכולת הגבוהה ממנו בשנה שעברה, היו שציפו מהקבוצה מהרצליה לתת לו את המושכות או לכל הפחות להשאירו כמחליף ראשון. עם זאת, מאחר שהקו האחורי של בני הרצליה עמוס לעייפה, רוב הסיכויים ששארפ אכן יצליח לסיים את העונה בקבוצה הכפר סבאית בטרם יעבור בחזרה לקבוצת האם מהרצליה.
הקבוצה טרם החתימה זר שני, וכבר עתה ברור שלו תצליח הקבוצה בהבאה של זר בקליבר רציני, הרי שהסגל שבנתה הקבוצה יהיה בין הטובים בליגה.