חברת אושירה הודיעה היום (ה') כי חברת ההייטק הבינלאומית סגמנט של סתיו שחם תעביר את מרכז הפעילות שלה בישראל לקומפלס O-TECH הנבנה בסמוך לאושילנד. בכך מצטרפת סגמנט ל-"סודהסטרים" ולחברת הביטוח "נקסט אינשורנס" שהודיעו כבר על מעבר למתחם המדובר.
הדמייה של ה-O-TECH | צילום ועיבוד: מורג ביטןהדמייה של ה-O-TECH | צילום ועיבוד: מורג ביטן
הדמייה של ה-O-TECH | צילום ועיבוד: מורג ביטן
(הדמייה של ה-O-TECH | צילום ועיבוד: מורג ביטן)
סגמנט שכרה 1,000 מ"ר לתקופה עשרים השנים הקרובות בעסקה שמוערכת בכ-20 מיליון שקלים. החברה של שחם שהוקמה ב-1999, נמצאת בבעלותו של סתיו ואחיו חן, ועוסקת במערכות ממוחשבות וכן בניהול שרשרת אספקה. כמו כן בבעלות החברה חברות בת ומשרדים ברומניה ודרום אפריקה.
שחם עצמו שהפך לדמות מרכזית בכפר סבא לאחר שרכש את הפועל כפר סבא ב-2013 בקדנציה שהסתיימה באקורד צורם עם עזיבתו את הקבוצה ב-2017, ומעברה לידיו של יצחק שום.
הבניין הראשון בקומפלקס ה-O-TECH, צפוי להיות מאוכלס ביולי 2019, וצפוי להתפרש על פני שטח של כ-21 אלף מ"ר. הבניין השני צפוי להיות מאוכלס ב-2020, ואילו השני במהלך 2021. המתחם שיכלול גם פארק נרחב בשטח של 5500 מ"ר, נמצא במקום אסטרטגי בזכות קרבתו לכביש 6 ולכביש 531, והוא חלק ממתחם האושילנד הנבנה אף הוא על ידי חברת אושירה שהינה זרוע הנדל"ן של חברת KS GROUP בבעלותו של סמי קצב.
סתיו שחם בתקופה היפה של הפועל כפר סבא | צילום: ראובן שוורץסתיו שחם בתקופה היפה של הפועל כפר סבא | צילום: ראובן שוורץ
סתיו שחם בתקופה היפה של הפועל כפר סבא | צילום: ראובן שוורץ
(סתיו שחם בתקופה היפה של הפועל כפר סבא | צילום: ראובן שוורץ)
סתיו שחם מנכ"ל חברת "סגמנט טכנולוגיות מידע" אמר: "שלאור תנופת הפיתוח של החברה הוחלט להעביר את מרכז הפעילות שלה בישראל ובעולם למתחם O-TECH".
אביב כהן, מנכ"ל חברת' "אושירה" מציין: "ה-O-TECH הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית וממוקם בסמיכות למתחם אושילנד".
רפי סער, ראש העירייה, אמר: "העיר כפר סבא נמצאת בימים אלו בתנופת פיתוח משמעותית, ואני שמח שחברות הייטק וחברות בינלאומיות גדולות מעבירות את מרכז הפעילות שלהן לפארקי העסקים בעיר. העירייה תפעל לפיתוח איזורי תעסוקה ומסחר נוספים בעיר".