חנויות חדשות בקניון עריםחנויות חדשות בקניון ערים
חנויות חדשות בקניון ערים
(חנויות חדשות בקניון ערים)
במקס קניון ערים כפר סבא, נפתחו לאחרונה שתי חנויות חדשות: cotton story – חנות מעוצבת המשווקת מצעים, סדינים, שמיכות, כריות, מגבות חלוקי רחצה למבוגרים, לנוער ולילדים. כל המוצרים מתוצרת כחול לבן. חנות נוספת שנפתחה - "מרוקו והמזרח גלרי" המשווקת חפצי נוי, פריטים מעוצבים, כלים דקורטיביים, מנורות ורהיטים מעוצבים ביבוא בלעדי ממרוקו.
כמו כן, בתחום הקולינריה נפתחה לאחרונה במתחם המסעדות, מסעדת ביסטרו כשרה בשם "רוביס" שמציעה תפריט ארוחות מגוון ועשיר בשרי וקינוחים איכותיים.שף המקום הוא רמי יופה. המסעדה כוללת בר אלכוהול עשיר ומציעה מגוון יינות איכותיים עם עדיפות למשקאות מתוצרת כחול לבן.
המסעדה מציעה תפריט מגוון של דגים ובשר, סלטים ומרקים, מבחר מנות פתיחה ומנות עיקריות: מנתחי עוף, בקר ופילה ומנות צמחוניות וטבעוניות משתנות. בנוסף, תפריט בר של שישה מתאבנים (טאפסים) שיוגשו רק על הבר. מבחר קינוחים שמכינים במסעדה ע"י קונדיטור. המסעדה מעוצבת עם דגש על מוזיקה ותאורה שמשרים אוירה נעימה המשלבת אוכל והנאה. המסעדה מגישה אוכל כשר.
מנהלת השיווק לינור דדון: "העסקים שנפתחו לאחרונה בקניון ערים, מהווים חלק מתמהיל המגוון של רשתות וחנויות מודרניות שקניון ערים מציע לתושבי הסביבה והשרון".