קבוצת פרטנר הודיעה היום (ד') על השקת השלב המסחרי והאצת הפריסה של תשתית הסיבים האופטיים Partner Fiber, המגיעה כבר היום לעשרות אלפי משקי בית ברחבי הארץ. הסיבים מאפשרים גלישה במהירות של עד 1,000 מגה ובחודשים האחרונים הגבירה פרטנר באופן משמעותי את קצב הפריסה של הסיבים האופטיים בתשתיות קיימות בערים שונות.
צילום המחשה: shutterstockצילום המחשה: shutterstock
צילום המחשה: shutterstock
(צילום המחשה: shutterstock)
רשת הסיבים האופטיים של פרטנר מאפשרת, כאמור, גלישה בקצב מהיר במיוחד עם תשתית מותאמת. התשתית תומכת בעשרות מכשירים מחוברים במקביל: טלוויזיה, מחשב, נגן מוזיקה, מוצרים חכמים ועוד.
רשת Partner Fiber כוללת אלפי קילומטרים של סיבים אופטיים, הפרוסים ברחבי הארץ. הסיבים של פרטנר עוברים בצירים מרכזיים, לאורך ולרוחב המדינה, עם נוכחות בערים: אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, הוד השרון, פתח תקווה, רמת גן וראש העין. עד סוף שנה, תגיע הרשת ליישובים נוספים, בהם: גבעתיים, באר יעקב, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חולון, יבנה, נתניה ורמת השרון.
הפריסה מתבצעת בתשתית פסיבית עצמאית של פרטנר באזורי בנייה חדשה, ובאמצעות השחלת הסיבים של פרטנר בתשתית פסיבית קיימת, המאפשרת פריסה מהירה ללא צורך בחפירות מיותרות במקביל לתעלות קיימות. באתר החברה ניתן לבדוק האם השכונה שלכם מאפשרת חיבור לסיבים האופטיים של פרטנר.