העסק שלנו השבוע הוא Walk slacks סטודיו לעיצוב ברחוב ויצמן 84
בעלי הסטודיו, הדס פוקסברונר ואורי זלוטניק נמצאים בפסאז' קטן ומוחבא כבר שלוש שנים ולסטודיו שלהם אין אפילו שלט מבחוץ שירמוז לכם על חדר התצוגה המרהיב ובית המלאכה שנמצאים שם. המקום הוא לגמרי ליודעי ח"ן.
צילום: יעל שררצילום: יעל שרר
צילום: יעל שרר
(צילום: יעל שרר)
אורי: "אני כפר סבאי כבר שלושה דורות וגם לסבא שלי הייתה כאן חנות נעליים. כל הדברים שאני והדס עושים הם אחד מכל דבר, לא חוזרים על כלום פעמיים וכל מוצר כאן זה הלב והנשמה שלנו. אנחנו רוצים לבנות מותג שלא היה כמוהו שישלב אופנה עם אומנות. הדס הולכת על קומפוזיציות מענינות, מתמחה בצבעים ואני יותר בשחור ולבן ובהומור. הדס גם יודעת לעשות נעליים, יוצרת בעצמה נעליים מאפס, היא סנדלרית מומחית, כמו שהיו פעם".
הדס: "אני מאד אוהבת מעצבים צרפתיים של נעליים וכבר התחלתי לעצב קן משלי שיקרא "פוקסברונר". אנחנו נתחיל למכור אותו באוקטובר. כבר עכשיו אנחנו מוכרים נעליים שאני עשיתי, יש פה נעל עם קרניים של שטן וזנב וגם נעליים שעשיתי לכלה וקניתי אותן בחזרה ממנה".
צילום: פרטיצילום: פרטי
צילום: פרטי
(צילום: פרטי)
אתם מתחבאים בכוונה? למה אין שלט?
הדס: "אנחנו מוכרים המון דרך האפליקציה שלנו".
אורי: "אנחנו התחלנו בעצם כדוכן ב-2011 גם בקניון ערים, היינו יושבים ראשון עד רביעי ומכינים, ובחמישי שישי שבת, מוכרים. בעצם מעט מאד מהקליינטים שלנו הם כפר סבאים והרוב מהקריות ובאר שבע כי שם היינו מוכרים המון. מגיעים מכל הארץ גם דרך הפייסבוק שלנו שהוא מאד פעיל ותוסס. הרבה מהלקוחות שלנו לקוחות חוזרים. יש לנו לקוחה קבועה שקנתה כבר יותר מארבעים זוגות נעליים. אפשר גם להזמין מאיתנו דגמים, ארנק, תיק, אנחנו מציירים על ג'ינסים ובגדים שאנשים מביאים, יש לי שמונים אלף תמונות של עיצובים! כך שאנחנו לא מסתמכים על התנועה ברחוב".
מה דעתכם על המצב של רחוב ויצמן?
אורי: "אנחנו עושים דברים מושקעים עם המון אוירה ורחוב ויצמן פשוט לא נראה טוב. זה משליך גם על העסק שלי. יש שם הזנחה מצד העיריה ואני משלם 2700 שקלים ארנונה אז בחייאת, למה לא עושים יפה?".