פרויקט love בכפר סבא של קבוצת שפונדר – פדלון קבל השבוע טופס 4 [טופס אכלוס] ובשבועיים הקרובים יתאכלסו דיירי הפרויקט, זאת למרות ההאטה בפעילות וועדות התכנון המקומיות בארץ בצל משבר הקורונה והסגר שנכפה על המשק.. בפרויקט שלושה בניינים בני עשר קומות+שתי קומות מרתפי חניה לכול בנין ו 114 יחידות דיור בסה"כ כאשר בשלב הראשון התקבל טופס האכלוס לשני הבניינים הראשונים ובהם כ 76 דירות.
פרויקט love בירוקהפרויקט love בירוקה
פרויקט love בירוקה
(צילום הדמיה: פדלון-שפונדר)
זהו הפרויקט השני שמאכלסת קבוצת שפונדר – פדלון בכפר סבא הירוקה לאחר שכבר סיימה לבנות ואכלסה את פרויקט ניצנים . 2 בנייני מגורים בני 8 קומות כל אחד ובהם 76 דירות.
יש לציין כי הזרוע הקבלנית של הקבוצה [קבוצת פדלון לבניה] , צפויה להקים בשכונה גם את מתחם הולמס פלייס בהשקעה של .כ40מיליון ₪ , שבנייתו תחל בקרוב.
רועי פדלון, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת שפונדר – פדלון מציין : "חשוב לנו לציין לטובה את הוועדה המקומית בכפר סבא שלמרות מגבלות משבר הקורונה והעובדה שבמשך ימים רבים במהלך השבועות האחרונים העירייה הייתה סגורה, שיתפה עמנו פעולה באופן מלא ואפשרה לנו להוציא טופס ארבע ללא עיכובים גדולים. בהתחלה הדבר היה נראה לא פשוט בכלל ועד קרוב לבלתי אפשרי גם בשל העובדה שמשרדי הממשלה נתנו הנחיות לסגור את וועדות התכנון ולא התאפשרה פעילות שוטפת ברשויות המקומיות".