חברת גיא ודורון לוי מדווחת על מכירה של 50% מהדירות שיצאו לאחרונה משכירות ארוכת טווח בפרויקט HOME&STYLE בכפר סבא הירוקה. מדובר בפרויקט שהחברה בנתה לפני כחמש שנים, להשכרה ארוכת טווח. כיום, לאחר שתקופת זמן ההשכרה הסתיימה, הדירות מוצעות למכירה בשוק החופשי לאחר שעברו טיפול ותחזוקה על ידי הקבלן.
1 צפייה בגלריה
השכונה הירוקה
השכונה הירוקה
השכונה הירוקה
(צילום: עידו ארז)
מההחברה נמסר כי חלק מהרכישות הגיעו מצד הדיירים ששכרו את הדירות עד כה.
הדירות שנותרו למכירה, הן דירות 4 חדרים בגודל של כ-97 מ"ר ומרפסת של 14 מ"ר, מחסן וחנייה במחיר החל מ 2.3 מיליון ש"ח. דירת גן 5 חדרים בגודל של כ-132 מ"ר וגן עם כ-53 מ"ר, מחסן, 2 חניות ודירות 6 חדרים בגודל של כ-145 מ"ר ומרפסת של כ-14 מ"ר, מחסן, 2 חניות במחיר החל מ 3.1 מיליון ₪. הדירות בפרויקט מאובזרות במפרט גבוה כוללות מזגן ולרוב הדירות מוצמדות 2 חניות. התקרות בפרויקט בגובה של 3 מטרים, והחללים גדולים ומרווחים.
פרויקט HOME&STYLE אשר נבנה בכפר סבא הירוקה, כולל 10 בניינים בני 6 ו-7 קומות. הפרויקט נמצא במיקום מרכזי בשכונה הירוקה, ובעל נגישות גבוהה לכניסה והיציאה ממנה וכן לצירים המרכזיים באזור, בקרבת גני ילדים, בתי ספר, מרכזי קניות ופארקים.
אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק של חברת גיא ודורון לוי, מציין כי "במהלך ה-5 שנים האחרונות, מאז תחילת אכלוס הפרויקט, שכונת כפר סבא הירוקה התבססה כשכונה אטרקטיבית הפונה לקהל יעד איכותי, צעיר ומגוון. השכונה מעניקה לתושביה את כל המצטרך בפן התרבותי, קהילתי ומוניציפלי. הביקוש לרכישת הדירות מהשכרה ארוכת טווח טרם תחילת השיווק הפתיע אותנו ואנו מעריכים כי בתקופה הקרובה כל מלאי הדירות יימכר".