מאוחדת נגד מכבי: מאוחדת ימשיכו ליהנות משירותי טיפת חלב במרפאת ויצמן שבמרכז העיר: כך עולה מתגובה חריפה שהעבירו דוברות קופת חולים המאוחדת זאת לאחר שקופת החולים של מכבי הנותנת גם היא שירותים באותה מרפאה הודיעה, כי היא מצמצמת את פעילותה בשל "חוסר ביקוש לטיפת החולים של המאוחדת, ומשכך צמצום הפעילות של מכבי במקביל באותה המרפאה".
צילום המחשה: shutterstockצילום המחשה: shutterstock
צילום המחשה: shutterstock
(צילום המחשה: shutterstock)
כזור, חברת מועצת העיר, הדר לביא פנתה לפני כשבועיים למנכ"ל קופת חולים רן סער, וביקשה ממנו לשקול שוב את ההחלטה: "שירותי 'טיפת חלב' של מכבי", כתבה לביא, "ניתנו עד פתיחת המרכז בשכונה הירוקה באמצעות שירותי קופת חולים 'מאוחדת'. לצערי, בשבועות האחרונות נודע לנו על הכוונה לבטל שוב שירותים אלו".
בתגובה ענו ב"מכבי', כי, "לטיפת החלב של מאוחדת, אין ביקוש. חברי מכבי מביעים שביעות רצון גבוהה מאוד מהשירותים שהם מקבלים בטיפת החלב של מכבי....היה ויימשכו השירותים של מאוחדת במרכז העיר יהנו מהשירות גם מבוטחי מכבי, גם אם מדובר בתינוקות בודדים".
במאוחדת לא אוהבו בשלון המעטה את הפרסום, "למרפאת טיפת חלב של מאוחדת מוניטין רב בזכות שירות מקצועי שניתן מזה שנים רבות וברציפות והביקוש לשירותי המרפאה גדול", נמסר בהודעה, "בעבר העניקה מאוחדת שירותי טיפת חלב גם לתינוקות וילודים ממבוטחי מכבי, עד שזו בדצמבר 2015 פתחה טיפת חלב בשכונת כפר סבא הירוקה שבקצה האחר של העיר.
"מאוחדת המחוייבת בראש ובראשונה למבוטחיה לא ביקשה מעולם להפסיק את הטיפול המסור שניתן ע"י צוות טיפת החלב בכל מי שטופל במרפאתה בעבר ועדיין ממשיכה להעניק רצף טיפולי הולם לתינוקות מכבי, גם לאחר שנפתחה המרפאה האחרת".
"לצערנו, מכבי מנסה בדרך לא הגונה, להתמודד עם התנגדות הלקוחות שלה ומפיצה חוסר אמיתות ועובדות מופרכות ללקוחותיה ומטעה לצערנו גם גורמים אחרים".