עדכון: הנער הפצוע יצא מכלל סכנה
אמו של הפצוע שנדקר בשישי לפנות בוקר, אמרה: "הבן שלי נפצע אנוש והיה במצב קריטי. עברנו טראומה מאד קשה בעקבות האירוע. הטיפול הרפואי היה מקצועי בצורה יוצאת דופן. ד"ר סימוני פייר הצילה את חיי הבן שלי. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש העיר רפי סער על ההתעניינות הרבה לשלומו של בני".
ד"ר סימוני פייר, מנהלת יחידת כירורגית כלי דם במרכז הרפואי מאיר, הוסיפה: "הנער הגיע אלינו במצב קריטי. הוא הגיע בעקבות דקירה בעורק הראשי המוביל למח. הוא עבר ניתוח מורכב ומציל חיים ובו בוצע תיקון של העורק על ידי מעקף. הצוותים המעורבים ממיון ילדים, כירורגית א', כלי דם והרדמה, נלחמו על חייו בחדר הניתוח והיום הוא יצא מכלל סכנה".
אירוע הדקירה ביום שישי
משטרת ישראל הודיעה ביום שישי בערב כי איתרה 3 חשודים בני 15 תושבי כפר סבא החשודים במעורבות בדקירתו של תושב כפר סבא בן 15. האירוע אירע ביום שישי לפנות בוקר ברחוב יהודה המכבי שבשכונת יוספטל. מהמשטרה נמסר כי החשודים אותרו לאחר סריקות, נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. כמו כן במהלך החקירה אותרה ונעצרה כפר סבאית בת 24 החשודה בניסיון לשבש את הליכי החקירה.
האלימות הגיעה לכפר סבא| צילום אילוסטרציה:  שאטרסטוקהאלימות הגיעה לכפר סבא| צילום אילוסטרציה:  שאטרסטוק
האלימות הגיעה לכפר סבא| צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק
(האלימות הגיעה לכפר סבא| צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק)
החשודים הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בפתח תקוה. מעצרו של אחד מהם הוארך ב-4 ימים (עד ל-28.1.19), ואילו מעצרם של שני החשודים הנוספים במעורבות במקרה הוארך ביומיים. החשודה הרביעית בת ה-24 שוחררה בתנאים מגבילים, ובהם מעצר בית למשך 5 ימים. מהמשטרה נמסר כי חקירת האירוע נמשכת.
כאמור, במקרה המדובר נפצע בן 15 תושב כפר סבא. הוא פונה לבית החולים מאיר כאשר הוא סובל מפצעי דקירה בצוואר ובבטן. הנער הורדם והונשם בשל הדימום מצווארו.
ד"ר אודי רוזנבלום, מנהל יחידת מיון ילדים בבית החולים מאיר שטיפל בנער, שטיפל בו לאחר הפציעה, אמר: "מדובר בנער בן 15. הוא העובר למיון ילדים עם פצעי דקירה בצוואר ובבטן. לאור דימום מתפשט בצוואר, הוא הורדם והונשם, עבר CT והוכנס לחדר ניתוח".