חוששים לחייו: למרות שחלפו קרוב לשלושה שבועות מאז נותק הקשר עם דוד גביר בן ה-26 מפתח תקוה עדיין אין קצה חוט לגביו. לאחר סריקות נרחבות באזור פתח תקוה שלא העלו דבר, הופסקו החיפושים ובמשפחה קוראים לציבור לפקוח עיניים ולדווח על כל מידע שעשוי להיות רלבנטי.
2 צפייה בגלריה
דוד גביר
דוד גביר
דוד גביר
(צילום: דוברות המשטרה)
גביר יצא מביתו שברחוב פפר בליל שישי לפני קרוב לשלושה שבועות ומאז נעלמו עקבותיו. הוא נראה באותו הערב במנחת קלוב תעופה שבאזור סגולה ומאז נערכו חיפושים באזור שהתרחבו עד לבני ברק וערי השרון - אך הם לא נשאו פרי ולכן בימים האחרונים הוחלט להפסיקם.
לפני מספר מים כתבה אחותו מיכל ברשת החברתית כי "ההשערה היא שהוא בכל זאת יצא לטבע לטייל/לנקות את הראש". את דבריה מחזקת כעת, גם האחות רות, שסיפרה כי לפי ממצאי חקירה בנושא, הוא רכש ביום שישי בבוקר תיק טיולים שחור 60 ליטר ואוהל כסוף עם כיסוי צהוב.
2 צפייה בגלריה
דוד גביר
דוד גביר
דוד גביר
(צילום: דוברות המשטרה)
"אבא שלנו, אדם מבוגר בן 72 והוא לא מפסיק לדאוג ולחשוש לחייו", אומרת רות. "חשוב לנו שכל מי שראה או רואה אותו יצלם אותו וידווח על כך בתקווה שנוכל לעלות על עקבותיו".
תיאורו של דוד: גובה 185 ס"מ, מבנה גוף רזה, צבע עיניים - חום, שיער קצר בצבע שחור. לבש חולצה בצבע שחור ומכנסים מסוג דגמ"ח בצבע ירוק. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לדווח למשטרה למוקד 100 או להתקשר לתחנת פ"ת בטלפון 03-9393444.