תושבי כפר סבא, בני הזוג מיקי ואורית ארמן, חזרו מטיול בדרום אפריקה ונשלחו לבידוד לפי ההנחיות. האב, מיקי, החל להרגיש חולשה לאחר מספר ימים, ולאחר בדיקה אובחן כחולה בקורונה. בתחילת השבוע מצבו התדרדר ואמש (שישי) הוא חובר למכונת הנשמה.
מיקי ואורית ארמןמיקי ואורית ארמן
מיקי ואורית ארמן
(צילום: פרטי)
בתו, דניאל דובין, כתבה פוסט אישי בו היא מתחננת שהציבור בישראל ובעיר יתפלל להחלמתו: "מעולם לא רציתי להיות חלק מהסטטיסטיקה כל היום אנחנו סופגים נתונים וסטטיסטיקות כמה חולי קורונה בארץ ובעולם, באילו גילאים הם ומה מצבם", כתבה דובין, "לצערנו השבוע נכנסנו לסטטיסטיקות האלו -ההורים שלי חזרו מטיול מקסים באפריקה, הגיעו מיד כשיצאה ההנחייה שכל החוזרים מחו"ל
"נכנסים לבידוד, מודה שלא הבנתי את הצורך, כי באפריקה לא היו חולי קורונה, אבל הם שומרי חוק- הם נסעו הביתה משדה התעופה ברכב שהשארנו להם בחניון, ונשארו בבית בבידוד. לאחר מספר ימים אבא שלי החל לפתח חולשה, חום ושיעול, הזמנו את מד"א שעשו לו בדיקה ולאחר יממה עידכנו שהוא חולה קורונה. עוד באותו ערב הם הגיעו לאשפז אותו לבקשתנו. הוא מאושפז החל מיום א' והמצב שלו לא מצליח להשתפר, הקורונה יצרה דלקת ריאות, הרופאים מנסים לטפל בו עם תרופות שכולן ניסיוניות לאור המצב ואי הוודאות.
"הרופאים עידכנו שאין שיפור בנשימה וב-ריאות, והם מאמינים שבכדי לעזור לגוף להילחם כדאי להרדים אותו ולהנשים אותו ואכן זה מה שעשו.
היו כבר לא מעט חולי קורונה שעברו תהליך כזה והבריאו. אנו מחכים לרגע שגם אנחנו נצטרף לסטטיסטיקה של אלו שהבריאו. בזמן שעלינו להיות סבלניים ולחכות שהזמן יעבור -שגרו לנו אנרגיה חיובית וגם תפילות עבור מיקי (מיכאל) ארמן בן מרגוט. נשמח לדבר עם מי שהצליח להבריא מהקורונה".