ישי מועלם בן ה-16 מרכסים היה בין הנספים האחרונים שזוהו לפני כניסת השבת. והובא אמש (מוצ"ש) למנוחות בשעה 23:00. מסע ההלוויה יצא מישיבת אוהלי שמואל, בה למד, לעבר בית העלמין תל רגב. יחד עם מועלם הובא למנוחת עולמים חברו לישיבה, יוסף יהודה לוי בן ה-17 וחצי, בן זקונים להוריו, שניספה אף הוא באסון במירון.
2 צפייה בגלריה
ישי מועלם ז"ל
ישי מועלם ז"ל
ישי מועלם ז"ל
(צילום: פרטי)
קראו גם >>>
ישי מועלם ז"ל היה בין הנספים האחרונים שזוהו לפני כניסת השבת. ביום שישי, בשעות אחר הצהריים, עדיין חיפשו קרובי משפחתו אחר כל פיסת מידע. בכמה אתרים פרסמה אחת מבנות המשפחה מכפר סבא הודעה שקוראת לציבור הרחב לסייע בחיפושים אחרי ישי מועלם: "בן דודה שלי נעדר, ישי מועלם בן 16. אם מישהו ראה, שמע או יודע דבר על מקום הימצאו נשמח לעדכון. בשורות טובות ורפואה שלמה לכל הפצועים".
רבים שיתפו את הפוסט ברחבי הרשת, וזמן קצר לפני כניסת השבת נמסר עדכון בכל האתרים: "ישי ז"ל אותר ללא רוח חיים. יהי זכרו ברוך!".
2 צפייה בגלריה
ישי מועלם ז"ל
ישי מועלם ז"ל
ישי מועלם ז"ל
(צילום: פרטי)
מועלם הוא בנו של יניב מועלם, סופר סתם, כותב ספרי תורה ומזוזות ואב לשישה ילדים. מכרים סיפרו כי למשפחה נודע באופן אקראי על מותו של ישי. לדברי מקורב למשפחה, בשעות הלילה, כאשר החלו להתברר הפרטים על האירוע במירון, התקשר אוריה, אחיו הגדול של ישי, שהיה בביתו, לאחיו, אבל זה לא ענה.
אחרי כמה ניסיונות, בקו השני היה מענה, אבל מי שהרים את הטלפון היה מתנדב של זק"א, שסיפר כי מצא את הפלאפון זרוק בכביש. כבר בשעות הבוקר נסע אחד מקרובי המשפחה לאבו כביר, לבדוק שמא ישי הוא אחד ההרוגים, אבל לבסוף היה זה אוריה שזיהה את אחיו.
"ישי, כך אומרים כולם, בחור עם לב ענק, נתינה אין סופית, הגיש עזרה לכל בחור, חייכן ושמח. ממש בחור למופת בישיבה ובבית"", אמרו בני המשפחה מכפר סבא.
תושבת העיר, ניצה עדן: "אחיין אהוב שלנו, כמה חלל ריק יש בתוכנו. הרבה אנשים אוהבים אותך ואתה תחסר לכולם, הרבה חסד עשית עם כולם בחיוך ענק".

יהי זכרו ברוך.

לעדכונים - חדשות כפר סבא.