השם שאולי דור בכפר סבא הוא לא פחות ממותג. הראשון שעולה לאוויר בהקשר הזה הוא לא אחר מאשר מספר 2 של ראש העיר המכהן צרפתי ועד לא מזמן מתמודד לראשות בעצמו, וכמו שהוא מוכר ברחבי השרון - יו"ר ההסתדרות המקומי.
שאולי דור (מימין) ורפי סער. קצת השתנה לאחרונה | צילום: המטה של רפי סערשאולי דור (מימין) ורפי סער. קצת השתנה לאחרונה | צילום: המטה של רפי סער
שאולי דור (מימין) ורפי סער. קצת השתנה לאחרונה | צילום: המטה של רפי סער
(שאולי דור (מימין) ורפי סער. קצת השתנה לאחרונה | צילום: המטה של רפי סער)
אלא שלא בו עסקיננו הפעם, אלא בתושב כפר סבא אחר. היום (ד') הודיעו במטה של רפי סער על צירופו של שאולי דור מרשים אחר. הפעם מדובר בשאולי דור, ששימש במשך עשור יו"ר הפועל כפר סבא בכדורסל לשעבר ובהווה ממנכ"ל את בית הדיור המוגן עד 120.
דור, תושב העיר ואב לשלושה, הינו בעל רקע עשיר בניהול, ומתעתד לקחת על עצמו כתפקיד התנדבותי להוביל את תחום הגיל השלשי בעיר לאחר הבחירות במקרה שרפי סער יבחר. בין היתר היה דור יו"ר וועד ההורים של ביה"ס אוסישקין ומנכ"ל של רשת בתי מלון.
שאולי דור: "לאחר היכרות מעמיקה עם רפי סער, אני סמוך ובטוח שהוא האיש הנכון בזמן הנכון. רפי הוא איש חזון, איש עשייה ושטח אשר רואה את הבעיות הגדולות והקטנות בעיר כאחד.
"חיפשתי ומצאתי בו איש מקצוע חרוץ וחדור מוטיבציה שבא לעבוד עבור התושבים. הניסיון הרחב של רפי בתחום המוניציפלי יחד עם הצוות הנפלא של רשימתו הם המפתח לקידומה של כפר סבא והפיכתה לעיר המובילה בשרון".
שאול דור (צילום: אישי)שאול דור (צילום: אישי)
שאול דור (צילום: אישי)
(שאול דור (צילום: אישי))
רפי סער: "אני שמח וגאה על הצטרפותו של שאולי דור לצוות המוביל שלנו. שאולי הוא איש רב פעלים אשר ניסיונו הרחב, ערכיו ותפיסת עולמו מייצגים נאמנה את הדרך החדשה של כפר סבא".