ממה שיינפיין (צילום: פרטי)ממה שיינפיין (צילום: פרטי)
ממה שיינפיין (צילום: פרטי)
(ממה שיינפיין (צילום: פרטי))
כשהוא מגובה בשנים רבות של שירות ציבורי ובייחוסו המשפחתי, הודיע אברהם (ממה) שיינפיין (68) כי הוא מוותר על הריצה לראשות וחובר לעו"ד יובל לוי – כמספר 2 ברשימתו.
שיינפיין שהתמודד בעבר על ראשות העירייה, ללא הצלחה, הביע בעבר את כאבו על הכתם שדבק בעיר כפר סבא לנוכח פרשיות השחיתות לכאורה שהתקיימו במהלך כהונתו של ראש העירייה לשעבר יהודה בן חמו. יש לציין ששיינפיין היה בעצמו חלק מהקואליציה של בן חמו, ואין ספק שהדבר השפיע עליו.
עם זאת, כנראה שהחיידק הפוליטי גדול על שיינפיין שצפוי כאמור הוא ויתר על הריצה לראשות העיר והביע את אמונו בעו"ד יובל לוי.
ממה שיינפיין חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי (צילום: יח"צ יובל לוי)ממה שיינפיין חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי (צילום: יח"צ יובל לוי)
ממה שיינפיין חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי (צילום: יח"צ יובל לוי)
(ממה שיינפיין חובר למועמד לראשות העיר יובל לוי (צילום: יח"צ יובל לוי))
עו"ד יובל לוי (צילום: פרטי)עו"ד יובל לוי (צילום: פרטי)
עו"ד יובל לוי (צילום: פרטי)
(עו"ד יובל לוי (צילום: פרטי))
עו"ד יובל לוי, הכריז עוד באפריל על מועמדותו וריצתו לתפקיד ראש העירייה בבחירות המקומיות שיתקיימו ב-30.10 השנה.
החיבור בין השניים התקבל בהתייעצות ובברכתה של ד"ר ענת קלומל, אשר הופיעה יחד איתם במסיבת העיתונאים. " אני מברכת את ממה על ההצטרפות אלינו, אני חושבת שאנחנו יכולים להיות סיעה חזקה שתוביל את כפר סבא, וראינו את זה גם בקדנציה הנוכחית. אציין גם את הפעילות של אתי הדנה, אנחנו כנשים מובילות נושאי חינוך רווחה בעיר. אני מעוניינת לפעול בכיוון של עיר חכמה. ואני חושבת שיחד עם ממה נוכל להמשיך בכיוון הזה." כמו כן, בזמן הקרוב צפויות הצטרפויות נוספות של גורמים בעלי שם בכפר סבא. בהקשר הזה לוי אמר: הדלת שלי פתוחה לכל המועמדים שרוצים בטובת העיר."