שאול דור (צילום: אישי)שאול דור (צילום: אישי)
שאול דור (צילום: אישי)
(שאול דור (צילום: אישי))
מועמד נוסף לראשות העיר: שאול (שאולי) דור, יו"ר ההסתדרות בכפר סבא והוד השרון יכריז בשבוע הבא על התמודדותו לראשות עיריית כפר סבא.
זה זמן רב ששאול דור מתלבט האם להכריז את מועמדותו. ב-2 מערכות בחירות קודמות הוא גם התלבט וחכך בדעתו האם להתמודד, אך הפעם, כנראה בעקבות המצב הפוליטי שנוצר, הוא מתכוון להכריז רשמית על התמודדותו.
אמש (שבת) העלה דור פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו בצירוף תמונה שלו ושל רעייתו, נחמה, בו כתב: "ביום שני 5.2.2018 אכנס אספת עיתונאים ופעילים בשיכון קפלן רחוב ישעיהו 20 כפר סבא שעה 18:00 שש בערב - ואכריז על התמודדתי לראשות העיר כפר סבא . עד אז.. רגעים של נחת עם רעייתי נחמה דור".
נחמה ושאול דור (צילום: אישי)נחמה ושאול דור (צילום: אישי)
נחמה ושאול דור (צילום: אישי)
(נחמה ושאול דור (צילום: אישי))
עם התמודדותו של דור, והכרזתו של רפי סער היום בערב (ראשון) על התמודדותו אף הוא, קיימים כרגע באופן רשמי כארבעה מתמודדים לראשות העיר: עו"ד יובל לוי, שאול דור, יוסי סדבון, רפי סער. ועוד ארבעה ששוקלים בחיוב התמודדות כזו: ממה שיינפיין, צביקה צרפתי, ד"ר פאלח סמארה ועילאי הרסגור הנדין. בכירים במערכת הפוליטית טוענים כי תמונת המתמודדים תתחיל להתבהר לפני הבחירות, אבל מה שבטוח הוא, שיהיו עוד מועמדים מעבר לשמונה שצויינו ואנו כבר נדע עליהם בחודשים הקרובים.