איתי צחר המנכ"ל הנכנס איתי צחר המנכ"ל הנכנס
איתי צחר המנכ"ל הנכנס
(איתי צחר המנכ"ל הנכנס )
מועצת העיר אישרה פה אחד את מינויו של איתי צחר כמי שיחליף את אשרת גני גונן כמנכ"ל עיריית כפר סבא.
בחמש השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל החברה הכלכלית, סמנכ"ל העירייה וכמשנה וממלא מקומה של מנכ"לית העירייה, אשרת גני גונן. נוסף על כך ניהל את אגף התפעול העירוני- אגף איכות הסביבה. צחר, בן 43, אב לשתי בנות, הנו בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA), ומ"פ במילואים ביחידה מובחרת.
לצחר רקורד מקצועי עשיר בשירות הציבורי בכלל. עם שחרורו מהצבא עבד במשך שמונה שנים במשרד ראש הממשלה ולאחר מכן הקים וניהל חברה לניהול פרויקטים במגזר הציבורי בתחומי תשתיות, תכנון וקהילה. בין השאר שימש במשך מספר שנים כפרויקטור ויועץ מיוחד לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.
במהלך עבודתו כסמנכ"ל החברה הכלכלית היה שותף לפיתוח המואץ בשכונות הירוקות, להקמת מבני ציבור רבים בעיר ובהם היכל התרבות, היכל הספורט, פיתוח מתחם השוק הישן, הקמת רשת מעונות יום ועוד.
במהלך השנים האחרונות שימש צחר כמשנה למנכ"לית העירייה וקידם נושאים רבים בתחום איכות הסביבה, שיפור תהליכים פנים אירגוניים, הקשר עם התושב ועוד. בתחומי איכות הסביבה והוביל מהלכים פורצי דרך בתחום הטיפול באשפה ובתחום הגינון בר הקיימא.
עיריית כפר סבאעיריית כפר סבא
עיריית כפר סבא
(עיריית כפר סבא)
אשרת גני גונן, מנכ"לית העירייה, שהודיעה בשבוע שעבר על עזיבתה, ברכה על המינוי ואמרה כי "איתי הוא איש עשייה ומנהל מבריק, משכמו ומעלה. איתי מכיר את עיריית כפר סבא היכרות מעמיקה הוא תרם רבות בתפקידיו הקודמים לפיתוח העיר. אני מאחלת לו הצלחה רבה בתפקיד החדש, ובטוחה כי יוביל את העירייה והעיר למצוינות".
איתי צחר, מ"מ מנכ"לית העירייה, "הייתה לי הזכות הגדולה לעבוד בשנים האחרונות לצידה של אשרת גני גונן וללמוד ממנה על ניהול העירייה. אעשה כמיטב יכולתי להמשיך ולהצעיד את העיר כפר סבא לעשייה למען התושבים, יחד עם חבריי מנהלי ועובדי העירייה".