'סיפור חוזר', רשת חנויות הספרים הגדולה בארץ למכירת ספרי יד שניה, יוצאת השנה במבצע חגיגי לכבוד יום ההולדת ה-11 לרשת, במסגרתו ימכרו, בסניף הכפרסבאי הממוקם ברחוב ויצמן 177 לתקופה של 11 ימים, כל ספרי הקריאה בחנויות הרשת בעשרה שקלים בלבד.
ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"
ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר"
(ספרי יד שניה. קוראים, נהנים ושומרים על הטבע | צילום: "סיפור חוזר")
מטרת המבצע היא לעודד קריאה בישראל, שמירה על איכות הסביבה על-ידי שימוש חוזר בספרים וחיבור לקהילה. הסניף בת"א מחזיק מאגר אדיר של ספרי יד שניה, ביניהם מגוון רחב של ספרים בכל הקטגוריות, מהחדשים ביותר ועד לנדירים ביותר. ביניהם: "סיפור על אהבה וחושך", "רומן רוסי", "עיין ערך אהבה", "לאהוב עד המוות", הוא הולך בשדות", "מישהו לרוץ איתו" ועוד.
צילום: "סיפור חוזר"צילום: "סיפור חוזר"
צילום: "סיפור חוזר"
(צילום: "סיפור חוזר")
רשת 'סיפור חוזר' מהווה גם מרכז הכשרה לתעסוקה לאנשים המתמודדים עם חסמים תעסוקתיים. ההכשרה התעסוקתית-שיקומית ב-'סיפור חוזר' מאפשרת להם התנסות ולמידה במיומנויות וכלים מקצועיים והזדמנות להסתגלות מחדש לשוק העבודה. בנוסף, הרשת מעודדת קיימות ושמירה על איכות הסביבה ע"י עידוד קנייה של ספרי יד שנייה שמונעים ייצור נייר מיותר וכריתת עצים נוספים.