דקה לפני כיפור ושגעת האופניים. חשיפה אישית אולי זה יעיר את מישהו. זה יוסף. אחי בן ה-24. הוא כמובן הסכים לפרסם את התמונה שלו.
לפני 5 חודשים, ב-10.4.18 יוסף רכב על אופניים חשמליים ללא קסדה. הוא נפגע בתאונת דרכים ונפגע בראשו. הוא פונה לבילינסון ישירות בגלל פגיעת הראש והיה בטיפול נמרץ, מונשם ומורדם במשך חודש כמעט.
יוסף פרץ במהלך אישפוזו. מתפללים לרפואתו השלמה | צילום: פרטייוסף פרץ במהלך אישפוזו. מתפללים לרפואתו השלמה | צילום: פרטי
יוסף פרץ במהלך אישפוזו. מתפללים לרפואתו השלמה | צילום: פרטי
(יוסף פרץ במהלך אישפוזו. מתפללים לרפואתו השלמה | צילום: פרטי)
אין צורך לתאר את מה שהמשפחה והחברים עברים. גיהנום! הטלטול בין החיים למוות. נוירוכירורגים בכירים הראו לנו מה ההבדל בין פגיעת ראש לבלי קסדה לכזו עם קסדה.
וכן, הקסדה יכלה למנוע הרבה מהנזק.
אנחנו כבר מעל ל-3 חודשים בבית לוינשטיין (שמלא בפגיעות ראש ללא קסדה! מלא! 'צמחים', נפגעי גפיים, ראש וכו'). אשפוז מלא עם ברזלים שקדוחים לו לרגל. שברים ברגל שמסרבים להתאחות.
אנחנו מחכים לעוד שני ניתוחים בבילינסון. כאבים, כדורים, זריקות ופיזיותרפיה אינטנסיבית. והמון המון תפילה בלב שהילד יחזור לחייו הקודמים ללא נזק בכלל או עם נזק מזערי.
עשרות בני נוער רוכבים ללא קסדה, פעלולי ידיים וגלגלים, והתחכמויות בכבישים, טלפון ביד. לפעמים בא לי לעצור אותם, ולהעמיס אותם לאוטו ישר לבית לוינשטיין - שייראו כמה שוכבים שם. זה יכול להגמר הרבה יותר גרוע מאצלנו!
שימו קסדות, תנהגו במשנה זהירות. גם אתם וגם הילדים שלכם. והכי חשוב אל תגידו לי זה לא יקרה. גמר חתימה טובה וצום קל.